Referencje

Mój proces coachingowy, prowadzony przez Przemka, trwał 12 miesięcy. W tym czasie odbyliśmy 14 spotkań. Proces zakończył się podjęciem przeze mnie decyzji odnośnie dalszego rozwoju zawodowego.
Bardzo cenię sobie współpracę z Przemkiem. Dzięki jego uważności dostrzegłem aspekty, z których nie zdawałem sobie sprawy. Jego wnikliwe, często prowokacyjne pytania pomogły mi skonfrontować się ze sprawami, których unikałem. Tego od Coaching oczekiwałem – i to otrzymałem. Podobała mi się otwarta konwencja pracy Przemka – podążał za moimi potrzebami, myślami, służył pomocą, ale nie „ciągnął” w żadną stronę. Oprócz „dociskania” odpowiedzi w chwilach, kiedy zauważał, że próbuję od odpowiedzi uciec.
Przemek dał mi się poznać jako uważny obserwator. Zwracał uwagę nie tylko na słowa, które wypowiadałem, lecz również na ton głosu, oraz dynamikę ciała. Kilka ważnych dla mnie momentów w procesie wynikało właśnie ze zwrócenia przez Przemka uwagi na zmianę sposobu siedzenia czy mówienia.
Serdecznie polecam Przemka Gawrońskiego jako coacha.

Radek Ruciński, Konsultant i trener biznesu

Jeżeli:
– zależy Ci na rozwoju własnym
– chcesz być coraz lepszym menedżerem
– doświadczasz regularnych wyzwań w zarządzaniu ludźmi, zadaniami, swoim czasem
– szukasz nowego spojrzenia na stare problemy z jakimi spotykasz się w codziennej pracy
– chcesz poznać różne sposoby rozwiązywania wyzwań interpersonalnych ze swoimi współpracownikami/przełożonym
To coaching z Przemkiem będzie dla Ciebie najlepiej zainwestowanym czasem!

Damian Jarosz, (CSEE GEOPOST OPERATIONS AND PROJECT DIRECTOR)

Przede wszystkim Przemek ma ogromny dar słuchania i wczuwania się w daną sytuację. Nawet w przypadku gdy dane zagadnienie jest dla niego tematem zupełnie obcym, potrafi on w znacznym stopniu zrozumieć wszystkie istotne elementy – wymaga to niewątpliwie niezmiernej koncentracji i samodyscypliny !
Podczas sesji coachingowej Przemek, więcej słuchając niż mówiąc, właściwymi pytaniami potrafi naprowadzić na szereg pomysłów i rozwiązań, które już post factum wydają się tak naprawdę bardzo proste i jedyne właściwe. A przy tym te pomysły wychodzą tak naprawdę ode mnie, co daje dużą dodatkową satysfakcję. Ta umiejętność u Coacha to naprawdę rzecz godna podziwu !
Mnie osobiście sesje coachingowe z Przemkiem, bardzo mocno pomogły uporać się z trudnymi i wielce pogmatwanymi sytuacjami biznesowymi (których to sytuacji nikomu nie życzę!), dlatego z czystym sumieniem będę rekomendował Przemka jako Coacha wszystkim moim znajomym!

Paweł Orliński, (Executive Director Central Eastern Europe HTC Corp.)

Przemek wprowadził innowacyjny program coaching-u dla kluczowych menadżerów naszej firmy. Umiejętności zawodowe oraz jego mocne zdolności komunikacyjne spowodowały, że, mimo krótkiego (aczkolwiek intensywnego) programu, kilka potencjalnie groźnych interpersonalnych tematów było rozwiązanych a, co ważniejsze, system „samo-sanacyjny” był wdrożony. Życzę Przemkowi powodzenia i, na podstawie naszych doświadczeń cieszę się, że mogę go polecić, jako coach-a.

Marek Różycki, (CEO Geopost CSEE)

Dla mnie był to pierwszy bezpośredni kontakt z coachingiem, który zmienił zupełnie moje dotychczasowe wyobrażenia o tej formie podnoszenia kwalifikacji i realizacji programów rozwojowych. Zaskoczyła mnie bardzo przemyślana i logiczna formuła prowadzenia poszczególnych spotkań. Miękkie wprowadzenie a następnie płynne przejście do ustalenia jasnych i czytelnych zasad współpracy w trakcie całego cyklu pozwoliło na zrealizowanie wszystkich celów postawionych na początku naszej współpracy. Przemek bardzo szybko buduje pozytywne relacje, co umożliwia późniejszą otwartą rozmowę i wspólną pracę nad zadaniami dotykającymi zarówno twardych sytuacji biznesowych jaki i towarzyszących temu zwyczajnych ludzkich emocji, które często mają duży wpływ na nasze decyzje biznesowe. Taki sposób pracy daje doskonale efekty, a wypracowane wspólnie rozwiązanie można skutecznie zastosować w praktyce. Na podstawie moich dotychczasowych doświadczeń ze współpracy z Przemkiem Gawrońskim rekomenduję go jako profesjonalnego coacha.

Mariusz Zieliński, (Sales Manager HTC Corp.)

My work with coach Przemyslaw Gawronski started at a crucial moment of my life upon separation after long years of marriage. At that time my life looked at best fragmented with most of my previous values, priorities, goals and perspectives disappearing, distorted and / or devaluated. Przemyslaw walked me through realization of what my core values and believes were, in a sense through a process of re-definition of myself in new conditions. More important, with his well structured coaching approach and non-judgmental style the pointed me to the ways of preserving and cultivating these values without dragging a baggage of mixed feeling of loss, guilt and irrational bravado. I am grateful to Przemyslaw for his help from the bottom of my heart.

Oleg Yakimovich, senior software engineer, Boston 2012

Coaching u Przemka Gawrońskiego otworzył w moim życiu nowy rozdział. Przychodząc na pierwszą sesję byłem wypalonym człowiekiem zarówno w życiu prywatnym i biznesowym. Sesje pomogły mi w uporządkowaniu spraw prywatnych i zawodowych, dzięki którym wykreowałem nowe spojrzenie na świat. Szczególnie bardzo ceniłem u Przemka zaangażowanie w pomoc drugiemu człowiekowi. Przemek jeszcze raz bardzo Ci dziękuję.

Michał K., Przedsiębiorca

Pomimo sceptycznego podejścia na początku z każda kolejną sesją zmieniałam zdanie na temat coaching’u. Przemek nie narzucał swojego zdania i nie wskazywał jednego słusznego sposobu, analizowaliśmy różne sytuacje i możliwości zachowań/reakcji, które wcześniej nie przychodziły mi do głowy. Bardzo cenne było uświadomienie mi jak moje zachowanie może być postrzegane przez postronną osobę. To był efektywnie spędzony czas i jestem bardzo zadowolona z końcowego wyniku.

Agata Cichosz, Marketing Manager HTC Corp.

Spotkania coachingowe z Przemysławem Gawrońskim skłoniły mnie do analizy różnych aspektów własnego życia – zarówno zawodowego, jak prywatnego. Oprócz refleksji i przemyśleń, efektem spotkań były również zupełnie wymierne, konkretne korzyści.
..
Podsumowując, mam poczucie, że spotkania coachingowe z Przemysławem Gawrońskim wywarły pozytywny wpływ na moje życie.

Maciej K., Kierownik Działu Rozwoju i Rekrutacji,